O firmie

Kariera

Wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy to podstawowy filar naszej firmy. Zapewniamy dogodne warunki pracy w przyjaznym zespole, ale jednocześnie stawiamy wysokie wymagania i cenimy sobie ludzi pełnych motywacji i niebojących się wyzwań. Poszukujemy fachowców doświadczonych w obróbce drewna oraz produkcji drzwi, okien oraz schodów.

Wszystkich chętnych do pracy w ZBYDREW zapraszamy do składania aplikacji za pomocą poniższego formularza, wraz z załączonym CV lub innym dokumentem potwierdzającym Państwa kwalifikacje.

  • STANOWISKO: STOLARZ do produkcji schodów

    Zatrudnimy do produkcji schodów stolarzy z doświadczeniem lub do przyuczenia.

    Praca stała

    Możliwość zakwaterowania.

    Więcej informacji pod numerem telefonu: 602229732 lub 504484616

  • STANOWISKO: MONTAŻYSTA DRZWI, OKIEN, BRAM

    Zatrudnimy montażystę stolarki z doświadczeniem, lub do przyuczenia.

    Wymagane prawo jazdy kat. B

    Możliwość darmowego zakwaterowania na terenie firmy.

    Więcej informacji pod nr tel. 504484616, 602229732

  • Stanowisko : STOLARZ

    Zatrudnimy do produkcji drzwi i schodów stolarzy z doświadczeniem lub do przyuczenia.

    Więcej infoprmacji pod numerem telefonu: 602229732 lub 504484616

  • Stanowisko : LAKIERNIK

    Zatrudnimy lakiernika samochodowego lub meblowego z doświadczeniem lub do przyuczenia.

    Zakres obowiązków: malowanie drzwi, okien oraz schodów.

    Więcej informacji pod nr telefonu : 602229732 lub 504484616

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Temat *
Załącznik (PDF) *
Treść wiadomości *
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci : imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu mailowego oraz danych adresowych mojej osoby lub reprezentowanej przeze mnie organizacji/ instytucji, przez Administratora danych: Zbydrew Zbigniew Łacek 34-123 Chocznia, os. Komanie 14 Nip 5510003193 w celu przesyłania informacji o produktach i usługach Firmy Zbydrew .

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie mi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy informacji o podejmowanych przez Zbydrew Zbigniew Łacek 34-123 Chocznia, os. Komanie 14 Nip 5510003193 działaniach statutowych. Mam świadomość, że informacje będą mi przekazywane przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich jak komputer, telefon czy smartfon - w zależności od tego z jakich urządzeń korzystam.

W temacie formularza prosimy o wpisanie stanowiska, na które jest składana aplikacja.
Do formularza należy dołączyć CV wraz z niezbędną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbęd­nych do real­iza­cji pro­cesu rekru­tacji (zgod­nie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jed­no­lity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

* - pola wymagane

O firmie

Informacje

Kontakt

 SALON FIRMOWY                             wraz ze stałą ekspozycją drzwi      "CS" CENTRUM STOLARKI             ul. Piłsudskiego 1                                   34-100 Wadowice                             kom. 502 149 107                                   kom. 505 554 483

Zakład produkcyjny nr 1
ul. Podstawie 2
34-100 Tomice
woj. małopolskie

Zakład produkcyjny nr 2
oś. Komanie 14
34-123 Chocznia

Biuro:
tel. (33) 87 30 485
fax. (33) 87 26 068

Obsługa klienta:
kom. 501 687 399
kom. 504 484 616
kom. 505 554 483

kom. 602 229 732

zbydrew@wp.pl